fbpx

Родина – це джерело споконвічних цінностей і традицій. Нині родина цінується особливо, адже війна принесла розлуку, біль, втрати, велике горе сотням тисяч українських родин.

Але Україна  – це багатомільйонна, багатонаціональна, єдина та сильна родина: «Родина, родина – це вся Україна!» . Слова цієї пісні  підтверджують рух вперед до мрії кожного українця – мати мирне небо, щасливу долю для дітей, які мають чути материнське слово любові, а не вибухи ракет та звуки повітряної тривоги,  відчувати непохитну батьківську  підтримку, щоб набувати досвід перед широкою дорогою свого щасливого майбутнього. 

Багато життєвої сили і віри потрібно, щоб пройти це випробування, зберегти сімейні тепло і затишок.

Армія Спасіння в Україні, як і по всьому світу, молиться за збереження українських родин. Практично підтримує, надаючи всебічну допомогу всім необхідним – від продуктів харчування до безпечного прихистку, надається духовна та психологічна допомога для тих, хто вимушений тікати від жахів війни, щоб убезпечити свої сім’ї:

Боже великий, єдиний,

Нам Україну храни,

Волі і світу промінням

Ти її осіни.

 

Світлом науки і знання

Нас, дітей, просвіти,

В чистій любові до краю,

Ти нас, Боже, зрости.

 

Молимось, Боже єдиний,

Нам Україну храни,

Всі свої даски й щедроти

Ти на люд наш зверни.

 

Дай йому волю, дай йому долю,

Дай доброго світу, щастя,

Дай, Боже, народу

І многая, многая літа.

 

Ця урочиста пісня, яка була  написана у 1885 році Миколою Лисенком на слова Олександра Кониського,  актуальна, як ніколи.

Автор: Березкін Іван

Територія Східної Європи

Армія Спасіння в Україні допомагає родинам українців