fbpx

Армія Спасіння в Україні вдячна своїм прихильникам, волонтерам і жертводавцям за те, що вони зробили можливим святкування Різдва для дітей, які живуть поблизу кордону з Білоруссю. Насправді, ці села були окуповані за кілька годин, коли повномасштабна війна почалася 24 лютого 2022 року, і  деокуповані серед останніх.

Люди в цих селах ще відновлюються від окупації. У цих віддалених селах є багато зруйнованих будинків. Постачання газу та електроенергії ще не відновлені через масштаби руйнувань. Це, звичайно, впливає на теплопостачання та багато інших аспектів нормального мирного життя, яке було зруйноване 24 лютого 2022 року.

Місцеві мешканці розповіли, що з початком війни ситуація з роботою значно погіршилася, адже багато підприємств борються за виживання. В одному з сіл залишився лише один роботодавець – місцева  молочна ферма, яка належить місцевій родині. Ті, хто не може знайти роботу на місці, вимушені виїжджати в інші  села, селища та міста.

Це дуже важливо, що Армія Спасіння в Україні регулярно приїжджає в такі села, щоб підтримати людей, які цього потребують, ресурсами, доступними через наших прихильників і донорів. Було приємно бачити, як діти та підлітки з великим запалом та ентузіазмом брали  участь у наших заходах. Це була чудова можливість висловити свою любов і розповісти їм про Добру Звістку та допомогти присутнім набути впевненості, що Ісус створив світ для добра.

Звісно, святкування Різдва має супроводжуватися Різдвяними подарунками. Було чудово бачити багато щасливих облич під час наших візитів.

Армія Спасіння в Україні висловлює вдячність всім прихильникам, друзям, волонтерам, жертводавцям та всім, хто робить такі візити можливими.

Нехай Бог благословить людей, які потребують допомоги, і тих, хто їх підтримує.

Амінь!

Автор- Березкін Іван

Армія Спасіння

Територія Східної Європи

Армія Спасіння в Україні привітала дітей у віддалених селах Різдвяними подарунками та організувала незабутні свята