fbpx

Неділя, 22 вересня 2019 року,  призначена Міжнародним днем ​​молитви Армії Спасіння за жертв торгівлі людьми. Це щорічний день поклоніння, молитви та дій, які відображають проблему торгівлі людьми. Корпуси Армії Спасіння  (церкви) у всьому світі об’єднають зусилля для підвищення обізнаності про торгівлю людьми та сучасне рабство, а також виявлять співчуття до чоловіків, жінок і дітей, які експлуатуються в усьому світі.

Полковник Джанет Манн, директор Міжнародної комісії з соціальної справедливості Армії Спасіння  (ISJC) в Нью-Йорку, каже: «проголошувати свободу для полонених і звільняти з темряви  в’язнів ”. Сьогодні існує безліч полонених, поневолених через торгівлю людьми. У неділю, 22 вересня, приєднайтеся до щорічного дня молитви Армії Спасіння за жертв торгівлі людьми. Роблячи це, ми беремо участь у роботі Христа в протистоянні несправедливості в будь-якій формі.

Ресурси для підтримки цьогорічного Дня молитви були розроблені Південною територією США спільно з Міжнародною комісією з соціальної справедливості. Матеріали включають запропоновані молитви, рядки з Біблії, теми для проповідей, біблійні роздуми та пісні, що відображають цю тему.

День молитви був спеціально спланований для залучення церков і громад до реальних дій проти торгівлі людьми. У вступному посібнику з ресурсів говориться:  для щорічного Дня молитви корпус зобов’язується вжити заходів для запобігання торгівлі людьми та експлуатації в наших місцевих і глобальних спільнотах, піклування  за жертвами цього злочину. Разом ми можемо зупинити торгівлю людьми і принести Божу звістку про свободу для пригноблених людей. Зауваживши, що торгівля є не просто “тим, що відбувається десь там”, роз’яснювальні посібники стверджують, що “це стосується кожної країни  у всьому світі певним чином , і вона може заманити будь-кого – чоловіка чи жінку, дитину чи дорослого, багатого чи бідного . Її жертвами  можуть стати люди різної  расової, етнічної, географічної, економічної приналежності  та освіти.

Посібник продовжує говорити про те, що торгівля людьми- це кримінальна система, заснована на жадібності, контролі та владі. Всі люди мріють про майбутнє, хочуть бути коханим, бажають кращого майбутнього для своїх сімей. Торговці людьми використовують ці бажання тих, хто є найбільш уразливим, і дають обіцянки, які є оманливими. І навпаки, цей посібник пропонує хорошу звістку, що Ісус“ дбає про осіб, які страждають  та є вразливими, Він пропонує сцілення та відновлення ”.

Заохочуючи людей «діяти місцево» і дізнатися, як проблема торгівлі людьми зачіпає їхню власну спільноту, посібник з ресурсів рекомендує проведення спеціальних заходів з підвищення обізнанності, розробки місцевої стратегії боротьби з торгівлею людьми та навчання лідерів, волонтерів та дітей.

Також  підкреслюється важливість активної боротьби, приділяючи особливу увагу питанням зв’язку між порнографією та торгівлею людьми, або зв’язком між пропозиціями дешевих послуг та примусовою працею.

Звіт департаменту комунікацій МШК,

Міжнародна Штаб-квартира

«Відновлення зламаної гідності»: Армія Спасіння покликана до молитви і дій проти торгівлі людьми.