fbpx

Дорогі співробітники у Христі

Цього ранку мене вразили слова Ісуса, якими я ділюся з вами:

Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ.
Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається! Від Івана 14:27

Світ знаходиться в такому становищі, яке ніхто ще не зазнавав. У суботу я опублікував блог з заголовком: Саме “ЗАРАЗ” ми всі схожі! – Ми всі вразливі, потребуємо захисту та маємо захищати інших, зокрема найбільш вразливих серед нас.

Наші уряди до багато чого вдалися для того, щоб допомогти нам у цій ситуації, і ми повинні дотримуватися тих законів та інструкцій, які діють в країні нашого служіння. Однак, якщо ми вважаємо, що цього недостатньо, ми можемо ввести серйозніші правила поведінки в межах АС. Тому, минулої середи, коли ми збиралися офіцерами в Молдові, я висунув досить наполегливі рекомендації, які в той час уряд не впроваджував, але, на щастя, тепер вони також схвалені у суспільстві в цілому.

До вашого відома ТШК також припиняє свою фізичну діяльність з сьогоднішнього дня. Проте, ми будемо працювати в мережі, у телефонному режимі та ін. Такий порядок роботи діятиме до 31 березня і навіть довше за необхідністю, і одразу вас повідомимо, коли повернемося до нормального режиму “ведення справ”. Наради та інше будуть проходити по скайпу та всі перерахування здійснюватимуться відповідно до звичайних процедур.
Я вірю, що ви знайдете способи, як піклуватися про своїх людей навіть у той час, коли неможливі фізичні зустрічі . Просимо вас також бути винахідливими у служінні нужденним вашого району, не піддаючи їх або себе ніякому ризику через фізичний контакт.

В молитві за вас!

Ваш брат у Христі,

Полковник Юстейн Нільсен

Від офіцера до офіцера