fbpx

Спасенці та друзі в Північній Території  Індії провели тиждень святкування, радості, заохочення, любові, трансформації та благословення, коли вони вітали Генерала Брайана Педдела і Комісара Розалі Педдел (Всесвітній президент жіночих служінь). У свою чергу, гості також були благословенні, зустрічаючись з людьми і насолоджуючись гостинністю, традиційною їжею і радісними фарбами культури.

Міжнародні лідери відвідали школи Армії Спасіння в Морадабад, Уттар-Прадеш, в Батала і лікарню МакРоберт Дхарівал, в Пенджабі. Студенти були дуже ради прийняти своїх гостей і показати культурні програми: танці, спів і театральні вистави. На радість студентів, Генерал Педдел і Комісар Педдел були натхненні приєднатися до танцю!

«Я повинна говорити слова підбадьорення, – заявила Комісар Педдел, – але сьогодні ви – найбільше підбадьорення для нас». Вона порадила студентам довіритися Господу, ніколи не здаватися і завжди прагнути до вищого. Генерал сказав їм: «Завжди пам’ятай, Бог подбає про тебе».

У школі Армії Спасіння в Баталі Генерал відкрив нову баскетбольну площадку перед грою зі шкільною командою. Іноземні гості також провели час в лікарняних палатах, передаючи слова підбадьорення пацієнтам і персоналу.

Марш Свідоцтва відбувся перед радісним дитячим та юнацьким Конгресом, в якому взяли участь понад 2 000 молодих людей. Учасники Конгресу особливо оцінили жест Генерала і Комісара, коли вони запросили дітей сісти на місця, що звільнилися, які були закріплені за Генералом і Комісаром, коли вони стояли, щоб проповідувати.

Молодим людям було рекомендовано робити три речі, коли вони стикаються з труднощами: уникати спокус; слідувати за Богом; і боротися за те, що правильно. Після Біблійного послання понад 600 молодих людей підійшли до Престолу Милості і підписали картки з рішеннями, щоб показати, що вони хочуть слідувати за Ісусом.

Більше 2 000 жінок взяли участь в своєму власному Конгресі, де присутність Святого Духа відчувалося як свідчення. Біблійне Послання Комісара Педдела продемонструвало, як жінки можуть бути сильними свідками Бога, якщо у них є сильна віра. По крайней мере, не менш 350 чоловік були натхненні, щоб встати на коліна перед Престолом Милості.

На зборах не менше 7 000 Спасенцев вітали своїх міжнародних лідерів аплодисментами і вигуками «Алілуя!». Їх світовий лідер сказав їм, що, хоча він і є Генералом, «ви – справжня Армія спасіння!» Посилаючись на свій Заклик до Місії, він закликав Спасенцев і друзів бути втягнутими, бути зайнятими і взяти на себе відповідальність за виконання Божої Місії.

«Що Бог вимагає від нас?» – запитав генерал. «Він вимагає, щоб ми були його людьми сьогодні і кожен день».

Цей виклик досяг багатьох сердець, спонукавши 700 осіб схилити коліна перед Престолом Милості. Все більше людей знову присвятили своє життя Богу під час Недільного зібрання святості, де міжнародні лідери закликали Армія спасіння виконати Божу Місію.

Звіт складений за матеріалами арча Масих, Майор Суреш Масих і Майор Амріка Масих

Генерал Брайан Педдел і Комісар Розалі Педдел діляться та отримують Благословення в Північній Території Індії