fbpx

Кожен рік 21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний День Миру. Понад 40 років тому він був встановлений Генасамблеєю ООН.  Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день днем, присвяченим укріпленню ідеалів Миру шляхом дотримання 24 годин ненасилля і припинення вогню.

Тема цього року – Дії Заради Миру – наше прагнення досягти Глобальних Цілей. Це заклик до Дії що визнає нашу особисту і колективну відповідальність за укріплення Миру. Укріплення Миру сприяє реалізації цілей стійкого розвитку, а їх досягнення формує культуру світу для всіх.

Всі люди на Землі прагнуть Миру.  Прагнуть Миру і всі Українці, прагнуть, захищають, вимолюють і всіма силами стараються наближати. Україна – вже понад півтора року не мала жодного «Дня Миру», коли би не було загрози атак, обстрілів чи бомбардувань. Так сталося і в цьому році… Не полічити всіх втрат, жертв і руйнувань, яких зазнає Україна.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив: «Сьогодні як ніколи нам необхідний Мир. Війни та конфлікти призводять до руйнувань, злиднів та голоду, а також вимушують десятки мільйонів людей покинути свої домівки…»

Армія Спасіння в Україні продовжує своє служіння людям за підтримки міжнародної спільноти та прихильників Спасенців по всьому світу. Армія Спасіння  надає допомогу продуктовими наборами, засобами гігієни, ковдрами, постільною білизною,  засобами побутової хімії, одягом та багато іншого.

Спасенці допомагають людям пережити жахи війни, бо кожен день чують слова людей: «Я хочу Миру, просто хочу Миру…і щоб війни у світі не було!».

Автор: Березкін Іван

Армія Спасіння

Територія Східної Європи

ДЕНЬ МИРУ 2023 : ДІЇ ЗАРАДИ МИРУ – наше прагнення досягти Глобальних Цілей