fbpx

Дитяче Служіння в Харкові – це Служіння, яке дає дітям надію, дітям «що живуть в глибинах метро», – як написав поет Серій Жадан.

Тисячі харківських дітей зараз навчаються в метро – це започатковано  вперше в світі, бо місто часто обстрілюють потужними снарядами.  Такого досвіду немає у жодного міста у світі, Харків став першим: «Цей метрополітен, який тобі надію дає. Десь глибоко на станції б’ється серце твоє», – написав поет.

Корпус Армії Спасіння Дивізії Україна у м. Харків завдяки спонсорам подарував багатьом дітям все необхідне до школи: шкільне приладдя, рюкзаки, тощо.

В корпусі цікаво дітям всіх вікових категорій – від малечі до підлітків. Щосуботи діти грають, навчаються готувати, обговорюють Біблію. Діти з задоволенням відвідують корпус, спілкуються. Для них це важливо, це дає надію на те, що попереду у них щасливе життя, без відчаю, стресу, втрат, страху і болю. Важливо для дітей, які швидко подорослішали, отримати впевненість в тому, що Господь створив світ добрим, вірити в те, що навіть в метро Господь ночує  разом  з ними під час небезпеки:

«Пацан із Салтівки, чий будинок згорів,

Гілка метро глибша за більшість морів,

Ліхтарик у кишені, підземки переповнене нутро,

Господь із тобою ночує на станції метро».

 

Автор Іван Березкін

Територія Східної Європи

Армія Спасіння

Дитяче служіння Спасенців Харківського корпусу Дивізії Україна