fbpx

Генеральною Асамблеєю ООН  у 1985 році спеціальною резолюцією на 40-й сесії було запропоновано урядам відзначати  5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку» (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Волонтерський рух в Україні став яскравим прикладом високого рівня громадянської свідомості українців і їх здатності ефективно самоорганізовуватися. Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Робити добрі справи можуть усі: дорослі, діти, компанії, агенції і навіть цілі країни. Кількість людей, які хочуть займатися волонтерством в Україні, тільки зростає.

Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Зараз як ніколи дуже важливо підтримувати один одного та допомагати. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще.

Багато зусиль докладають волонтери Армії Спасіння Дивізії Україна. Виняткове милосердя до нужденних, особливо коли Україна переживає найтемніші часи, – це безцінний ресурс, який допомагає Спасенцям охопити підтримкою якомога більшу кількість людей. Потужне волонтерство в Армії Спасіння Дивізії Україна підставляє плече та домагає людям усвідомити, що вони не сам на сам зі своєю бідою, як в мирні часи, так і ці найтемніші часи війни. Волонтери допомагають Спасенцям вантажити, доставляти, надають одяг, взуття, іграшки, в’яжуть, навчають дітей англійської мови, малюванню, проводять майстер класи для дітей-переселенців з виготовлення карамелі,  разом готують цікаві поробки, навчають готувати корисні страви,  організовують веселі ігри і розваги, щоб діти не втратили дитинство, та на їх обличчях,  які бачили страждання та жахи війни, з’явилася посмішка. Все це робить кожного волонтера Армії Спасіння Дивізії Україна, які на перший погляд можуть здаватися дивними, бо частенько не досипають, щасливішим, бо для них основне життєве кредо – зробити якомога більше, щоб інші почувалися захищеними, більш впевненими, щоб людям було більш затишніше у скрутні часи випробувань і викликів.

Зі святом всіх волонтерів, виняткових і невтомних бійців фронту добра з великим щирим люблячим серцем!

Автор – Березкін Іван

Міжнародний день волонтерів