fbpx

Армія Спасіння продовжує задовольняти людські потреби по всьому світу, незважаючи на проблеми надання основних послуг при наявності широкомасштабними обмежень для припинення розповсюдження COVID-19 (також відомого як коронавірус SARS-CoV-2).

Відповідно до чинних порад Світової Організації Охорони Здоров’я та відповідно до інструкцій, виданих національними агенціями охорони здоров’я, в усьому світі впроваджуються ретельні гігієнічні заходи, а також широкі заходи соціальної ізоляції.

Міжнародна Конференція Лідерів Армії Спасіння , яка мала б на цьому тижні зібрати старших керівників Армії Спасіння  з усіх країн у Лісабоні, Португалія, для стратегічної дискусії, прийняття рішень та молитви, була перенесена.

Сьогодні Міжнародна Штаб-квартира  (IHQ) у Лондоні, Великобританія, також була закрита для громадськості  на період  до подальшого повідомлення, але невелика кількість  необхідного  оперативного персоналу працює. Також закриті популярне виставкове приміщення Café 101 та Gallery 101, а також Міжнародний коледж для офіцерів при Sunbury Court на південному заході Лондона. Для всіх працівників IHQ встановлено мораторій на відрядження.

Начальник штабу, Комісар Ліндон Бакінгем пояснює: «Ми продовжуємо уважно стежити, як обставини змінюються по всьому світу і вносимо подальші корективи в міру необхідності. Персонал продовжуватиме підтримувати міжнародну Армію Спасіння у своїх домівках. Міжнародна Штаб-квартира має технічні можливості для підтримання з’єднань та підтримки Армії  Спасіння у 131 країні, в яких  вона працює.

“Ми продовжуємо молитися за всіх постраждалих від спалаху коронавірусу у всьому світі та за постійну  допомогу  Армії Спасіння  для задоволення потреб людини в ці важкі часи”.

У кількох країнах громадські богослужіння Армії Спасіння  були припинені, а прямий ефір надає можливість християнам разом брати участь у молитві та вивченні Біблії. Там, де це дозволено, корпуси (церкви) Армії Спасіння  залишаються відкритими для особистих роздумів, молитви та пастирської підтримки.

Команда зі Зв’язків з Громадкістю Міжнародної Штаб-квартири Армії Спасіння  зібрала серію фотоматеріалів, які спонукають спасенців та друзів задуматися про те, «як ми можемо продовжувати дбати один про одного, і продовжувати бути людьми, які піклуються» у цей час, коли свобода пересування та взаємодія згортається. Їх можна знайти на спеціальній сторінці на веб-сайті Міжнародної Штаб-квартири (sar.my/covid19) та у соціальних мережах.

Оскільки передача вірусу відбувається на різних етапах в різних країнах, характер реакції Армії Спасіння  також змінюється.

Африка

Незважаючи на те, що континент не зазнав таких серйозних наслідків, як значна частина решти світу, усі країни, в яких знаходиться Армія Спасіння, посилили заходи охорони здоров’я. Східна Територія Кенії розробила плани  програм інформування та  обізнаності про вірус COVID-19, наголосивши на важливості регулярного ретельного миття рук. Аналогічна програма профілактики передбачається в Руанді та Бурунді. На прес-конференції Головний Секретар Західної Території Кенії Підполковник Морріс Вінсент запевнив національний уряд в тому, що Армія Спасіння  докладе всіх зусиль, щоб допомогти стримати поширення коронавірусу.

Територіальний Координатор з Надзвичайних Ситуацій Південної Африки Майор Хезер Россоу повідомляє, що ця Територія наразі оснащує всі центри чіткими інструкціями та вказівками щодо миття рук, а також інформацією про вірус та спосіб його поширення. Вони також продовжують щоденні програми годування особливо незахищених людей. Але при цьому, вжиті заходи, які направлені для забезпечення безпеки персоналу та клієнтів.

Америка та Кариби

Армія Спасіння  на Багамах забезпечила національний уряд 70 палетами, включаючи дезінфікуючий засіб для рук, оглядові рукавички, маски для обличчя, костюми hazmat, засоби для лікування болю та немедичні предмети, такі як засоби гігієни та предмети особистої гігієни. Як підготовка до можливого майбутнього карантину  в країні, завод Армії Спасіння  в Нассау по виробництву швабр збільшить своє виробництво. Це забезпечить постачання очисних матеріалів. Були внесені зміни до програми вуличного годування, щоб незахищених верств населення  обслуговувати через вікно, а не піддавати небезпеці персонал та клієнтів, вимагаючи більшої близькості.

По всій території США ведеться велика робота щодо вирішення проблем спільнот, які постраждали від карантину. Командувач Західної Території США  Кеннет Ходдер інформує про деякі роботи, що проводяться: «У Анкоридж акцент робиться на доставку додому для людей похилого віку. У Лос-Анджелесі ми працюємо з шкільним округом LA Unified School District, щоб забезпечити дітям їжу. У Портленді ми надаємо одне із наших приміщень для розміщення незахищених осіб… Насправді, всі засоби Армії Спасіння , незалежно від того, де вони перебувають у Сполучених Штатах, доступні для задоволення потреб цієї надзвичайної ситуації. “, на півдні, у Форт-Ворті, штат Техас, Армія Спасіння допомагає відслідковувати вразливих членів громади щодо коронавірусу COVID-19.

Європа

З багатьма європейськими країнами, які застосовують обмеження на поїздки та закриття кордонів, виникають значні проблеми щодо безпечного задоволення потреб. У Данії юридичні поради надаються безкоштовно вразливим людям, які можуть зазнати особливих труднощів через припинення великої зайнятості. Центр громади Армії Спасіння Пахусет в центрі Копенгагена довелося закрити через високий ризик передачі COVID-19. Однак, 60 клієнтів – переважно бездомні або мігранти – отримують індивідуальну підтримку та забезпечуються поживною їжею. Так само в Накскові харчові пакети роздають клієнтам соціальних центрів і широкій громаді через люк у стіні, щоб мінімізувати соціальний контакт.

У Римі, Італія, де місто було сильно зачинено і де магазини товарів не першої необхідності  були закриті, Армія Спасіння  співпрацює з муніципальним урядом, щоб забезпечити  продуктами харчування та іншими життєво важливими запасами найбільш  вразливих груп. Армія Спасіння  в Швейцарії допомагає координувати покупки продуктів і забезпечує основні поставки в частинах країни, де вступив в дію карантин.

Голландські військові сили, які перебувають на півночі Норвегії на навчаннях “Холодна відповідь”, подарували їжу Армії Спасіння в Тромсе. Багато норвежців запасаються товарами , оскільки ситуація з коронавірусом погіршується, залишаючи зменшену кількість залишків, які Армія Спасіння  зазвичай отримує з продуктових магазинів. Це дуже ускладнює організацію забезпечення вразливих людей, які звертаються за допомогою.

“Багато людей, з якими ми контактуємо, не мають ощадного рахунку з буферними грошима або додатковим шафою з запасами. Вони живуть тим, що мають на даний момент “, – розповіла норвежському телеканалу NRK Лейтенант Іда Амелі Мейз з Армії Спасіння в Тромсе.

Південна Азія

Армія Спасіння в Бангладеш готує клініку COVID-19, тоді як в сусідній Індії команда Міжнародних Служб з Надзвичайних Ситуацій Армії Спасіння  фінансує невідкладні проекти на Центральних та Південно-Західних територіях для надання медичної інформації через банери, листівки та інші форми масового спілкування. . У Західній Індії лікарня, яка працює в Армії Спасіння, планує збільшити медичний персонал та обладнання, а також проводити ініціативні заходи  щодо допомоги громаді.

Країни Південної частини  Тихого океану та Східної Азії

Армія Спасіння  в Кореї пристосувалася до змін обставин, шукаючи пожертви для своїх знакових Червоних котелків – не грошей, а масок для обличчя.

В деяких частинах Австралії Армію Спасіння попросили доставити харчові посилки людям, які перебувають на карантині. Після термінового повідомлення про скасування Гран-прі Австралії, Атлантична група пожертвувала їжу, призначену для події, Армії Спасіння для годування вразливих людей у ​​Мельбурні. Майор Брендан Ноттл заявив, що підтримка була “абсолютно неймовірною”.

Команди Армії Спасіння  в Гонконзі та Макао вже понад два місяці надають допомогу з моменту поширення в їх регіоні коронавірусу. Персонал відвідував багато сімей і роздавав дезінфікуючі засоби, хірургічні маски та основні продукти харчування вразливим верствам населення у своїх громадах. Щоденні доставки їжі не були скасовані, але тепер використовуються  одноразові контейнери  замість металевих, щоб мінімізувати фізичний контакт та миття після використання.

Подібні дії продовжуються і в Тайвані, де Командувач Регіону Майор Девід Кінсі каже: «Армія Спасіння  не відступає, і нам може знадобитися знайти інші способи бути Церквою. Церква – це не те, що ми робимо, це те, що ми є. Такої ж думки і  Армія Спасіння  в Японії, яка  розглядає, як перетворити труднощі на можливість. “Нам потрібно переконатися, що ми єдині, хоча ми не в одному місці”, – сказав Національний Медичний офіцер Армії Спасіння Майор Пітер Вайт.

IHQ Communications

Міжнародний штаб-квартира

Пандемія коронавірусу: Армія Спасіння залучена і продовжує служити