fbpx

Тисячі українських дітей і підлітків на власні очі бачили і продовжують бачити жахи війни. І їм  дуже складно не втратити віру в майбутнє, коли плани перекреслила війна. Повернути їм впевненість і віру в майбутнє мають дорослі, бо  війна загрожує потребі дітей і підлітків бачити світ безпечним і передбачуваним, тому для них природними є відчуття розгубленості, тривоги, страху, занепокоєності чи суму, вони можуть проявляти песимістичні погляди на життя, людей або майбутнє.  Це впливає на відносини з іншими, успішність чи плани на майбутнє.

Тому Спасенці Армії Спасіння Дивізії Україна гуртують дітей і підлітків задля того, щоб вони отримали  поштовх до розвитку, були витривалими та  життєстійкими. Атмосфера довіри, сприйняття в корпусах Дивізії допомагає дітям і підліткам отримати оптимістичний погляд на власні перспективи, планувати майбутнє, повірити в свої здібності. Задля цього існують заходи в корпусах: зустрічі з психологами, дискусійні клуби, на яких молодь може обговорювати різні теми з точки зору релігії та психології, поміркувати разом. Спортивні та ігрові активності, екскурсії, дитячі та підліткові клуби – унікальна можливість для обміну емоціями та енергією думок. Завдяки цим заходам молодь та підлітки маленькими кроками відкриваються, перестають ховати свої внутрішні почуття. І це надихає Спасенців Дивізії Україна в їх невтомному Служінні.

 

Автор Іван Березкін

Територія Східної Європи

Армія Спасіння

Спасенці Армії Спасіння Дивізії Україна гуртують дітей і підлітків задля того, щоб вони отримали поштовх до розвитку, були витривалими та життєстійкими