fbpx

Цього року українські школярі та студенти розпочали навчальний рік в умовах війни. Деякі з них почали навчатися онлайн, деякі з них, де це безпечно, відвідують школи, а багато з них пішли до шкіл та університетів інших країн, куди вони втекли в пошуках безпеки та спокою. Для відновлення навчання потрібне шкільне приладдя, на яке багатьом українським родинам не вистачає коштів.

Армія Спасіння у Східній Європі завершила масштабну акцію «Повертаємось до школи», яка мала на меті забезпечити школярів рюкзаками та шкільним приладдям. Це наш прояв любові Божої через ці дії підтримки дітей та їхніх батьків, які змушені були тікати від жахів війни, а деякі з них, хто залишився в Україні, продовжують переживати жахіття війни.

Батьки раділи щасливим усмішкам своїх дітей, коли вони отримували нове шкільне приладдя. Війна перевернула багато життів в Україні, але Божа любов і опіка через працю Спасенців надихає людей жити далі і виховувати дітей. Діти повинні рости і розвиватися, бути в безпеці і відчувати, що добро поруч і вірити, що Бог створив світ добрим і справедливим.

Армія Спасіння у Східній Європі не лише надала школярам усе необхідне для початку навчання, а й провела розважальні заходи, де діти мали змогу потанцювати, пограти, пройти різні цікаві квести, взяти участь у веселій виставі на шкільну тематику.  Деякі діти та їхні батьки отримали запрошення на майстер-клас з виготовлення карамелі.

Спасенці  Території Східної Європи завершили велике служіння людям, які постраждали від війни. Це була нагода висловити Любов Бога до тих, хто багато постраждав. Як слуги Бога, ми постійно шукаємо можливості служити нужденним людям, як Бог нас до цього покликав.

Автор – Іван Березкін

Територія Східної Європи

Українські діти повертаються до школи