fbpx

Україна, Чернігівська обл., селище на кордоні з Білоруссю.

Армії Спасіння Дивізії Україна Території Східної Європи стало відомо, що в цій місцевості є матері з дітьми, яким потрібна допомога. Тому офіцери та волонтери приїхали сюди.

І тут, на відстані 800 метрів від держави, з якої 24 лютого 2022 року російські війська масово вторглися в мирне життя українців, офіцери Армії Спасіння та волонтери познайомилися з 38-ми річною мамою та бабусею Аліною. Історія цієї тендітної і завжди усміхненої жінки, яка майже самотужки піклується про свого меншого сина та онуку, глибоко торкнулася наших сердець.

«Ця війна забрала в мене дуже багато близьких та друзів, – розповідає нам, посміхаючись крізь гірку сльозу, Аліна. – Війна забрала мого брата, мого зятя, забрала нормальне життя моєї родини. Коли загинув зять, щось так несподівано і сильно надломилося в душі моєї донечки, що вона залишила свою 5-ти місячну дитинку Соню і поїхала в інше місто.

З тих пір вже минув рік і 3 місяці. Онука живе в мене, я піклуюся про неї. І весь час чекаю, що її мама повернеться до нас!»

Аліна заміжня, та з початку війни її чоловік буває вдома лише кілька днів на півроку, бо він військовий. Море хвилювань та тяжка праця переповнюють життя Аліни, але вона тримається:  «Я встаю о 5-й ранку, бо треба натопити піч та нагріти будинок до того, як розбудити сина до школи. Та й їжу треба встигнути приготувати, поки вогонь горить, бо не буду ж топити весь день».

В селі, де живе Аліна, немає газу. В мирні часи це не було проблемою, бо всі користувалися електрикою. А от минулої зими, коли через обстріли та негоду, світла в її оселі не було по кілька діб, цій мужній жінці потрібно було шукати вихід. І вона його знайшла!

Аліна швиденько біжить на двір і показує нам, що вона робила: «Я брала залізну банку, кидала туди трошки паперу та гілочок і ось так гріла воду Соні для молочної суміші. Так ми і жили».

Армія Спасіння допомогла Аліні одягом, памперсами, харчовими наборами,  газовими балонами з плиткою.

Аліна була дуже рада: «Тепер я без проблем, в будь-який час зможу приготувати та підігріти їжу для дітей! Для нас це дуже важливо. Це і полегшує життя, і підбадьорює дух. Щиро дякую вам за розуміння, підтримку та допомогу!»

Такі набори отримала не тільки Аліна, а й ще чотири молоді матусі з її села.

 

Допомога Армії Спасіння Дивізії Україна Території Східної Європи таким родинам дає надію та впевненість жити далі, виховувати дітей.

Дякуємо за допомогу  Армії Спасіння в Європі та світі, яка  в ці важкі  часи випробувань  для України, разом з нами.

Історія Аліни