fbpx

Візит Генерала Брайана Педдел і Комісара Розалі Педдел (Всесвітнього Президента Жіночих Служінь) у Західну Територію Індії дав їм можливість надати виклик та заохочення Спасенцям та друзям з Гуджурату та Махараштри, а також отримати  досвід вирішення проблем з перших рук, з якими стикається Армія Спасіння  в цих регіонах Індії.

Ці два різних регіони Індії, які мають власні мови на одній Території, часто означають дублювання, тому міжнародні лідери брали участь у подібних заходах, щоб охопити максимальну кількість людей та забезпечити поширення євангельського послання на їх рідній  мові.

Щире привітання та гостинність були притаманні кожному регіону, коли Генерал та Комісар Педдл подорожували по цій Території. Національні танці та традиційні атрибути , такі як шалі, паґаді чи сафа-тюрбани та квіти, були особливістю кожної вітальної церемонії.

Офіцери двох штатів були вдячні за той час, який вони провели у спілкуванні з міжнародними лідерами. Зібрання людей, які мають спільні погляди, є дуже особливим, що дало можливість Генералу звернутися до своїх офіцерів для того, щоб закликати їх відгукнутися на його Заклик до Місії.

Служіння Армії Спасіння в Індії проводиться у ​​багатьох напрямках, одним з них є медичні послуги. Генерал та Комісар Педдел мали можливість відвідати лікарню Емері (Ананд) та лікарню Еванджеліна Бут (Ахмеднегар), де вони мали змогу зустрітися з персоналом, оглянути приміщення та оглянути новий  рентгенологічний кабінет та інше нове устаткування, яке працює во Славу Господа та служить людству.

Кадетам сподобались спокійні  моменти  з міжнародними лідерами під час візитів до навчальних коледжів, коли міжнародні лідери звернулися зі словами заохочення до тих, хто навчається для Служіння. Молодіжні зібрання  яскравих, енергійних молодих людей, які прагнуть жити своєю вірою як солдати в Армії Спасіння, були численні. Публічні збори дозволили тисячам людей зібратися разом, щоб  почути Слово Боже.

Протягом візиту кожна зустріч закінчувалася тим, що багато людей виходили вперед для молитви у відповідь на заклик Святого Духа.

Подорожі протягом візиту надавали можливість нашим міжнародним лідерам стати свідками прикладів крайнього зубожіння в Індії. На завершення візиту генерал написав у Твіттері: «Сьогодні вранці я спостерігав, як дитина на вулиці вмивала обличчя забрудненою водою та витирала обличчя  шматком використаної  ганчірки. Мене вразило побачене”.

Не дивлячись на те, що під час візиту було багато святкувань, зрозуміло, що сьогодні існує справжня потреба в служінні Армії Спасіння.

IHQ Communications

Міжнародна штаб-квартира

Генерал і Комісар Розалі Педдел засвідчили святкування та служіння в Західній Території Індії