fbpx

Words by Colonel Jostein Nielsen.

Я не думаю, що вислів “Я є”, який зазначив Ісус в Євангелії від Івана у довільному порядку. Сьомий та останній вислів:

Я – виноградина правдива, а мій Отець – виноградар. Івана 15:1.

Я не садівник, але знаю, що для родючості рослина має бути живою. Магна (моя дружина) – це та людина, хто піклується про наш сад. Проте, я досить багато займаюся деревиною і знаю, що коріння життєво важливі для дерева або виноградної лози. Також мені відомо, що відбувається з деревом і плодом, коли його відрубують від коренів.

Думка про те, щоб бути “укоріненим” в Ісусі є центром християнської віри:

Як, отже, ви прийняли Господа Ісуса Христа, так у ньому перебувайте; вкорінені в ньому, збудовані на ньому і зміцнені в тій вірі, якої ви навчились, поступаючи в ній наперед з подякою.
Колосянам 2:6-7

Корінь життєво важливий для росту і зміцнення дерева, а також для плодів у свій час. У навчанні Ісус про справжню лозу, Він, звичайно, ставив у центр уваги плодоносну лозу. Одночасно Він пов’язував ефективність цього процесу з тим, щоб ми залишалися в Ньому і Його слова залишалися в нас” (1). Така думка також зустрічається у Старому Завіті, де людина, яка насолоджується словом Божим, зображена наступним чином:

Він – мов те дерево, посаджене понад потоками водними, що плід свій дає у свою пору й що лист його не в’яне, і все, що чинить він, йому вдається.
Псалом 1:3

Тому, коли на моєму життєвому шляху з’являються проблеми, я звертаюся до Коріння. Коли я ставлю під сумнів своє служіння в Армії Спасіння, я звертаюся до коріння. Я помітив, що все вказує на корінь – “джерело нового життя”, який є слово, що стає плоттю. Цей Корінь також закликав всіх спраглих прийти і напитися води, щоб “річки живої води текли з нутра їх”(2). Ці річки, що течуть від людей, наповнених Святим Духом, також допоможуть іншим приносити плоди. Мета плоду полягає в тому, щоб принести більше плоду – і все це іде від коріння – джерела всього життя.

“Манна” на сьогодні:

Я хочу бути як дерево біля струмків живої води.

————————————–
(1) Івана 15: 7
(2) Івана 7: 38б

Автор: Полковник Юстейн Нільсен.

Джерело нового життя