fbpx

Питання обґрунтоване. Я виріс в країні, де фото вважається вагомим доказом того, що правда може бути встановлена. Нам відомо, що це можна оскаржити, тому що фотографії можна використовувати в своїх інтересах. Точно так само, навіть без будь-яких фальсифікацій збіг може мати ефект, який повністю змінює “образ”.

Майор Беат Рідер зробив цю фотографію пару тижнів тому. Коли він показав її нам після зібрання, це дуже звеселило нас. Тим не менш, я відразу зрозумів, що можу скористатися нею для ілюстрації останнього блогу цієї осені із серії “Характерні риси Христа”.

Протягом усього року основна увага приділялася нашій місії нести людям життя Христа. Щоб бути здатним до цього, мені потрібно знати, які є властивості Його життя. Один із способів виявити це – подивитися на Його твердження “Я є”. Це є образи того, хто Він є. Багато разів я також цитував цей вірш: Тому що, як і він, ми знаходимося в цьому світі (1).

Наслідком має бути наступним: образи того, Хто Він є, також повинні бути образами нашого життя. Підробити ці образи неможливо. Так, я можу одягатися як “пастух”; все одно, якщо я не дбаю про “овець”, люди відразу зрозуміють, що це фальшивий образ.

Таким же чином я можу спробувати принести плід виноградної лози, також названий плодом Духу який є 

 “любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність, тихість і здержливість”
До Галатів 5:22-23

Будь-які властивості плодів з цього списку можна імітувати протягом деякого часу за допомогою людських зусиль, але, на жаль, якщо вони не є справжнім, це в кінці кінців буде виявлено.

Найцікавіше, що Ісус жив звичайним життям. Він жив так само, як і більшість оточуючих Його людей. Він брав участь в їх радощах, святкових подіях, болі та печалях. Він спав, їв і пив, сміявся та плакав. Він лагідно спілкувався та сердився, коли бачив неправедність – і весь цей час ці якості були частиною того, Хто Він є, тому що вони є невід’ємною частиною Його істоти.

Незважаючи на те, що сьогоднішня ілюстрація не є фальсифікацією або підробкою, крила ангела не є невід’ємною частиною того, хто я є. Зображення все одно обманює, і всі знають про це. Я молюся за себе і за вас, щоб ваше життя в цьому світі було справжнім і щирим, тому що ми живемо як справжні і щирі люди, які вірять, що Ісус може діяти в нас і через нас для поширення надії в світі, якій так потребує надію.

“Манна” на сьогодні:
Відтворений за Його образом і подобою!
————————————-
 
Автор: Полковник Юстейн Нільсен.
Чи може образ обманювати?