fbpx

Армія Спасіння  є невід’ємною частиною Християнської Церкви, хоча вона відрізняється в питаннях управління  та практики. Доктрини Армії Спасіння  відповідають   основним принципам Християнської  віри. Положення Армії Спасіння стосовно віри  підкреслюють мету Божого спасіння. Цілями Армії Спасіння  є “просування християнської релігії … освіти, боротьба з бідністю та інші благодійні дії на користь суспільства або спільноти людства в цілому” *.

Армія Спасіння була  заснована у 1865 році Вільямом Бутом в Лондоні в Англії  з подальшим поширенням  в багато частин світу.

Перші Спасенці були  залучені в Армію Спасіння у відповідності до  майже військової   структури у 1878 році, коли вперше було застосована назва “Армія Спасіння “. Відповідаючи на постійно повторювану тему в Християнстві, яка бачить, що Церква бере участь у духовній війні, Армія Спасіння застосовує військові атрибути, такі як   форма, прапори та звання для визначення, надихання та регулювання  своїх зусиль.

Євангелістичні та соціальні об’єднання  підпорядковані Генералу, постійним офіцерам  та співробітникам ,в тому числі солдатами ,які служать у свій вільний час. Армія Спасіння також користується підтримкою багатьох прихильників та друзів, включаючи тих, хто служить в  консультаційних  радах.

Призначені офіцери є лідерами , а також визнаними Служителями релігії.

Всі Спасинці  приймають дисципліноване   та співчутливе життя з високими моральними стандартами , які  включають невживання алкоголю та тютюну. З самого початку  Армія Спасіння  запровадила рівні права жінок , кожен ранг та служіння, відкриті  для них. З  дитинства вони  заохочуються любити і служити Богу.

Створившись задля  євангелізації, Армія  Спасіння  розпочала програми поліпшення  життя бідних. Де б Армія Спасіння не проводила свою діяльність, її робота  є практичною, високо кваліфікованою та ефективною. Розвиток соціальних послуг відповідає ендемічним потребам та специфічним кризам у всьому світі, послуги надає висококваліфікований персонал з застосуванням сучасного обладнання.

Потреби в  сучасних засобах  та  довгостроковому  розвитку постійно переглядаються. Високі стандарти Армії Спасіння та постійне членство в різних організаціях  дозволяють їй співпрацювати з міжнародними агентствами допомоги та урядами.

Партнерство Армії Спасіння  як з приватними, так і з громадськими філантропами буде продовжувати створювати комфорт для нужденних, проголошуючи  визвольну Божу любов, яка  дає людям та громадам можливість насолоджуватися кращим життям на землі та місцем у вічному Царстві Христа.

Армія Спасіння на сьогодні  очолює  Генерал  Брайан Педдл, який є  двадцять першим Генералом від початку діяльності Армії Спасіння. Він був обраний  3 серпня 2018 року.

*Положення Армії Спасіння 1980 р.

*Для більш детальної інформації: http://www.salvationarmy.org/