fbpx

У жовтні 2013 року, Армія Спасіння розпочала Протидію проти європейської работоргівлі з метою ефективного реагування на потреби жертв та постраждалих работоргівлі, за допомогою сумісного та скоординованого/ узгодженого підходу, який використовується в різних країнах, незважаючи на кордони. Армія Спасіння є завзятим прибічником боротьби проти работоргівлі, що так чи інакше вона проявляє. Ми прагнемо запобігати певних заходів у відновленні свободи та гідності постраждалих.

Велика кількість жертв надходить саме з Молдови/України, яких вивозять в ЄС, зокрема у Румунію, яка є основним місцем транзиту або країною призначення. Для зміцнення міждержавної співпраці між країнами, які є джерелом работоргівлі, транзиту та місцем призначення, Армія Спасіння призначила відповідальну контактну особу за регіон Румунії/Молдови/України. Контактна особа виконує важливу роль як стабільної з’єднуючою ланкою для відповідних партнерів та зацікавлених осіб, які займаються довгостроковими програмами реінтеграції при наявності жертв з даного регіону.

Галина Кетрой

Контактна особа та заступник голови європейської мережи/ агенції боротьби проти работоргівлі Армії Спасіння. Головний офіс – Кишинів, Молдова.

“Моє прагнення – це боротьба проти работоргівлі у Східній Європі. Моя мета- підвищення обізнаності та навчальна робота з молоддю, аби зарадити ризику попасти у пастку работорговців. Я готова до створення міцної мережі з громадськими організаціями та зацікавленими особами. Тільки разом ми зможемо подолати це.”

Якщо у вас є питання, будь ласка, звертайтеся: AHTinfo@eet.salvationarmy.org

Завантажити листівку:  Протидія торгівлі людьми (українською)

Контактна особа виступає зв’язуючою ланкою у боротьбі проти работоргівлі:

  • Надає практичну допомогу (потенційним) жертвам
  • Проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи для груп ризику работоргівлі
  • Займається запитами від організацій в інших європейських країнах (наприклад, шляхом збору необхідних документів)
  • Дає поради партнерам у країнах транзиту або призначення
  • Встановлює контакт з відповідними зацікавленими особами та партнерами для проведення профілактичних програм та програм реінтеграції