fbpx

Надія і перетворення, виявлені в особистих стосунках з Ісусом, є темою першого Різдвяного послання генерала Брайана Педдела, як світового лідера Армії Спасіння. У своєму  відео – зверненні, доступному на його сторінці в Facebook (www.facebook.com/GeneralBPeddle), YouTube і завантаженому з Vimeo, він говорить про Ісуса, якого він асоціює зі ” справедливістю, праведністю і  спасінням “, який знаходиться  « тут прямо з нами» , та того, хто дає «слова мудрості і веде нас до Істини».

Звертаючись  до слів, записаних  в Ісаї 9, Генерал пояснює послання надії в Біблії – «надія світла і життя, яку можна знайти тільки в обітованому Спасителі». Протиставляючи «мертву ритуальну релігію» з «яскравим, життєдайним відношенням», Генерал проголошує, що для Бога «ніщо неможливе – він прощає гріхи, лікує хвороби і підносить мертвих».

Генерал  закликає  Спасенців  та друзів «довіряти Богу, покладатися на його владу, жити у своїх відносинах і співпрацювати з ним, щоб принести життя, світло і надію в наш світ».

Відео-звернення, призначене для обміну з друзями та членами сім’ї, стало  доступним  великій кількості Спасенців та друзів за допомогою додавання субтитрів. Більше 15 мов доступні, включаючи іспанську, французьку, японську, корейську та китайську, завдяки підтримці колег по всьому світу.

Генерал також записав новорічне відео-звернення, яке буде опубліковано в понеділок, 31 грудня.

Різдвяне звернення Генерала про надію в Ісусі