fbpx

Армія Спасіння в Україні допомагає вимушеним переселенцям зі  Сходу країни, пропонуючи духовну підтримку, консультаційну підтримку та практичну-надання продовольчих наборів та одягу.

Програма Місія інтеграції  має на меті всебічно допомогти переселенцям за допомогою різнопланових заходів . Це і навчальні програми – комп’ютерні курси, курси англійської мови, також надання безкоштовних консультацій юристів, банківських працівників, лікарів, психологів. В Центрах допомоги,які діють в Харкові, Дніпрі, Львові, Києві, Кропивницькому Армія Спасіння пропонує переселенцям одяг, продукти, посуд, постільну білизну, засоби гігієни, побутову техніку, художню літературу.

Духовна підтримка, яка надається в Центрах допомоги, допомогла багатьом  вимушеним переселенцям пізнати вперше Спасителя і Його любов. Вони відвідують Богослужіння, біблійні та молитовні заняття, рекрутські заняття, де кожна людина може знайти відповіді  на питання, які її хвилюють та відкрити своє серце Господу.  Де – які навіть стали солдатами   Армії Спасіння, парафіянами та волонтерами, які відвідують програми Армії Спасіння в корпусах. Багато переселенців обрали Армію Спасіння місцем, де можна знайти друзів, з якими можна поділитися своїми почуттями, відвідати цікаві вистави, екскурсії  та  з радістю відкрити  двері своїх домівок для спілкування Спасенцям та волонтерам.