fbpx

Активна позиція жінок в різноманітних служіннях Армії Спасіння в Україні дала поштовх для створення Жіночого служіння в корпусах Армії Спасіння в Україні.

Жіноче служіння в Армії Спасіння багатогалузеве, базується  на активній позиції жінок та їх участі в Програмах, які  актуальні на протязі тривалого часу та нових, які захоплюють, заспокоюють та дають змогу розкритися, тепло спілкуватися та духовно допомагають жінкам.

Багато жінок збирає Програма «Домашня ліга». Це зібрання жінок, на яких розбирають важливі і цікаві теми для жінок – духовність та  сім’я, виховання дітей, кулінарія, здоровий спосіб життя.  Клуби, ярмарки, навчальні програми з живопису, англійської мови, спортивні гуртки, гуртки танців проводяться в корпусах та  під час  громадських міських культурно-масових  заходів.

Жінки активні і в соціальному служінні – відвідують хворих вдома та в лікарнях. В дитячих будинках, лікарнях проводять благодійні концерти.

На всі свята жінки готують кулінарні шедеври та пригощають своїми смаколиками за рецептами багатьох національних кухонь, пізнаючи  традиції та звичаї різних народів світу. Жінки  в Армії Спасіння дбають про дітей, організовують для школярів  групи подовженого дня та діляться з ними всім, що послав Господь.