fbpx

Армія Спасіння є невід’ємною частиною універсальної Християнської Церкви, хоча відрізняється управлінням і практикою.

Місця поклоніння в Армії Спасіння  іноді називають «цитаделями» або «храмами», але, незалежно від їх назви, вони є Християнськими церквами, відкритими для суспільства, якому вони служать і запрошують всіх.

Більшість центрів Армії Спасіння проводять щотижневі Богослужіння, як правило, в неділю. Ці зібрання мають невимушену атмосферу, під час яких співають гімни, проводяться Біблійські читання, свідоцтва (члени громади говорять про свої християнські переживання), а також презентації поклоніння або виступи театральних колективів. Гімни і пісні можуть супроводжуватися традиційним для Армії Спасіння духовим оркестром або більш сучасною групою прославлення з клавішними інструментами, гітарами, барабанами та іншими інструментами. Співаки (хор) можуть вокально очолити спів під час Богослужіння або  виконати музичний твір релігійного напрямку.

Крім недільних Богослужінь, Армія Спасіння дуже часто проводить вдень та ввечері різноманітні заходи, такі як, молитовні групи, сімейні заходи, обідні групи, молодіжні клуби та зібрання для літніх людей.

*Для більш детальної інформації: http://www.salvationarmy.org/