fbpx

Молодіжне служіння – дуже важлива частина роботи Армії Спасіння в Україні. Це служіння дає духовне натхнення молоді та насичує дозвілля цікавими заходами.

В корпусах Армії Спасіння в Україні молодь вивчає Біблію на біблійних заняттях, вивчає англійську мову в розмовних клубах за участю місцевих та іноземних студентів. Спілкування англійською мовою проходить на різні цікаві теми. Молодь в корпусах Армії Спасіння готує театральні вистави для дітей з дитячих будинків та дітей з особливими потребами. Виступи музичних груп створюють особливу атмосферу на Богослужіннях , молодіжних вечірках, присвячених Різдву Христову, Дню студента та іншим подіям .

Ключову роль займає спорт та активний відпочинок молоді в корпусах Армії Спасіння. Настільний теніс збирає прихильників та бажаючих навчитися, спортивні забіги за участю молоді сприяють не тільки популяризації здорового та активного способу життя ,а також допомагають збирати кошти нужденним. Цю роботу в Україні очолює та координує Дивізійний офіцер з питань молоді капітан Данило Лукін. Для отримання детальної інформації з питань Молодіжних Служінь у вашому регіоні натисніть тут.