fbpx

З перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну, місто Харків постійно потерпає від обстрілів.

Не зважаючи на це, тут продовжують жити тисячі людей, а офіцери одного з корпусів Армії Спасіння намагаються їх підтримувати, надаючи посильну допомогу.

У цьому великому та багатостраждальному місті є район, який потерпає найбільше – це Салтівка.

Салтівка знаходиться поряд з російським кордоном, тому в перші дні повномасштабного вторгнення, саме тут велися жорсткі бої. І навіть зараз, через багато днів після того, як росіяни були відкинуті з Харківської області, цей куточок не має спокою і продовжує страждати від обстрілів. Але тут, як і раніше, живуть люди, яким немає куди подітись, і які потребують особливого піклування та турботи. Тому коли Армія Спасіння отримала допомогу з інших країн, то доставили її саме сюди.

Роздаючи допомогу мешканцям Салтівки, ми всюди бачили «рани та шрами» війни. Це і побиті вікна, і посічені покрівлі, і спалені, або знесені вщент будинки, і це біль… біль який проникає у саме серце, коли дивися в очі тих, хто продовжує тут жити.

Один з тих, кого ми зустріли, це Юрій. Він живе у Салтівці, у своєму старенькому будинку, побудованому в 1933 році. Показуючи нам своє помешкання, чоловік з сумною іронією, сказав:

«Знаєте, мій будинок зовсім не постраждав під час німецької окупації, а от пережити «братню» війну не зміг. Я постійно ремонтую своє житло, але не встигаю, пошкоджень стає все більше».

Щоб якось підтримати Юрія, Армія Спасіння передала йому набір для біженця. В цей набір входять: намет, 2 ліжка, 2 спальних мішка, 2 столи, 2 стільця, газовий балон з кухонною плиткою, чайником та необхідний посуд.

Юрій був здивований і зворушений, він сказав: «Дякую вам, що ви приїхали сюди, до нас і привезли такі чудові подарунки! Тепер, я маю де перепочити, коли ремонтуватиму мій будинок. Маю де приготувати їжу і навіть поспати! Дякую! Ваше добро, дає мені надію та віру у майбутнє, бо ми тут не самі і нас підтримує світ! Дякую!»

Загалом, у Харкові, окрім продуктової допомоги,  ми роздали 10 таких наборів для біженців. Один отримав 50-ти річний інвалід Давиденко Ігор Вікторович, що проживає у багатоквартирному будинку, який також, постраждав і продовжує страждати від обстрілів.

«Я дуже вдячний  Армії Спасіння за набір для біженців. Я зможу користуватися ним в часи, коли немає опалення і вибиті вікна. Нажаль, таке тут буває не рідко, тому більшість моїх сусідів виїхали, а я залишився. Дякую, що допомогли мені!» – сказав Ігор.

Привернув нашу увагу і Олександр, який кілька років тому пережив інсульт, а на початку цієї осені в нього стався інфаркт. Його будинок, також постраждав від цієї жорстокої війни.

Армії Спасіння в Україні разом з мешканцями Салтівки щиро дякує кожному, хто від усього серця допомагає Україні! Нехай Господь рясно благословить всіх небайдужих людей!

Дякуємо!

Армія Спасіння надала допомогу мешканцям Салтівки, району Харкова, який зазнав найбільше руйнувань