fbpx

Ви маєте ознайомитись з Положеннями та Умовами користування веб-сайтом Релігійного Управління Армії Спасіння в Україні («Армія Спасіння в Україні», «Ми», «Нас/«Нам»/ «Наш») https://salvationarmy.org.ua/.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся з  Положеннями та Умовами користування веб-сайтом Армії Спасіння в Україні.

Армія Спасіння  є невід’ємною частиною Християнської Церкви, хоча вона відрізняється в питаннях управління  та практики. Доктрини Армії Спасіння  відповідають   основним принципам Християнської  віри. Положення Армії Спасіння стосовно віри  підкреслюють мету Божого спасіння. Цілями Армії Спасіння  є “просування християнської релігії… освіти, боротьба з бідністю та інші благодійні дії на користь суспільства або спільноти людства в цілому” *.

Армія Спасіння почала своє служіння в Україні в 1993 році. Це служіння спрямоване на задоволення гуманітарних і соціальних потреб країни, а також духовних потреб її парафій та місцевих громад.

Користуючись нашим веб-сайтом, ви приймаєте Положення та Умови користування веб-сайтом, які викладені тут та ознайомлені з  Політикою Конфіденційності та з  Політикою щодо файлів cookie. Якщо ви не погоджуєтеся з Основними Положеннями та Умовами, то ви не повинні продовжувати відвідувати наш веб-сайт.

Доступ до  веб-сайту Армії Спасіння в Україні https://salvationarmy.org.ua/ є безкоштовним і не вимагає попередньої реєстрації.

Користувач за свій рахунок має витрати щодо: доступу  до інтернету, буд-якого устаткування, програмного забезпечення.

Структура веб-сайту, тексти, зображення, всі елементи, з яких складається наш веб-сайт є власністю Армії Спасіння в Україні. Ви не можете копіювати, розповсюджувати, видаляти, показувати, публікувати або продавати  інформацію, отриману з веб-сайту https://salvationarmy.org.ua/.

.

*Положення Армії Спасіння 1980 р.

*Для більш детальної інформації: http://www.salvationarmy.org/